مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 112
هفته جاری: 3845
ماه جاری: 17952
تاکنون: 2332424
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 152 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  پنجمين جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهي از منکر
 • بررسي مصوبات و اقدامات صورت گرفته
 • به گزارش روابط عمومي ،پنجمين جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهي از منکر در مورخ 1398/11/05 در دفتر مدير کل و با حضور اعضاء به منظور بررسي روند پيشرفت برنامه هاي اداره کل در ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز و امر به معروف و نهي از منکر و همچنين بررسي راهکارهاي توسعه فرهنگ نماز در سال جاري  برگزار گرديد. 

  در ابتداي جلسه مدير کل ثبت احوال استان همدان ضمن خيرمقدم و عرض تسليت ايام فاطميه به بررسي مصوبات جلسه قبلي و روند اجرايي اين مصوبات پرداختند. حسن زاده با بيان اينکه فرائض ديني همواره جايگاه ويژه اي دارند بر نگاه و توجه سالانه مقام معظم رهبري به نماز اشاره نموده و گفتند: از آنجا که همه مسائل ديني از ديدگاه امام خامنه اي داراي اهميت مي باشند، ولي ايشان هر سال و مقارن با برگزاري اجلاس سراسري نماز بيانه اي را در خصوص نماز صادر مينمايند که اين امر بيانگر جايگاه ويژه نماز و اهتمام مقام عظماي ولايت بر اين فريضه ديني است.

  در ادامه اين جلسه حاج آقا حسيني امام جماعت اداره کل به تبيين شخصيت برجسته حضرت زهرا(س) پرداخته و ايشان را اسوه و الگويي برجسته جهت انجام فرائض ديني دانستند. ايشان با اشاره به اينکه هدف از بعثت انبياء عبادت و بندگي خداست، اقامه نماز و اخلاص در برپايي اين فريضه الهي را بالاترين درجه عبوديت دانستند و بر اقامه نماز جماعت در اول وقت تاکيد نمودند. قابل ذکر است که ايشان در خصوص شخصيت حضرت زهرا (س) مطالبي را تحت عنوان سيره و سبک زندگي فاطمي گردآوري نموده که در اختيار کليه همکاران قرار خواهد گرفت.

  در پايان جلسه ساير اعضاء نيز نظرات و پيشنهادات خود را جهت برپايي باشکوه نماز جماعت در اداره بيان و در اين خصوص بحث و تبادل نظر نمودند.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 61
  بازگشت