مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 382
هفته جاری: 1302
ماه جاری: 12322
تاکنون: 2300690
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 146 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  ديدار مدير کل با فرماندار شهرستان بهار
 • فرماندار شهرستان بهار: ثبت احوال اين شهرستان در ارائه خدمات به همشهريان عملکرد خوبي دارد.
 • به گزارش روابط عمومي ، در مورخ 1398/10/21 مدير کل ثبت احوال ضمن بازديد از قسمت هاي مختلف اداره بهار و ديدار و گفتگو با همکاران و بررسي اقدامات عمراني و اداري صورت گرفته نکاتي را جهت پيگيري اشاره نموده و از زحمات همکاران قدرداني کردند. در ادامه  به اتفاق رئيس اداره حراست و رئيس اداره ثبت احوال شهرستان بهار با فرماندار اين شهرستان ملاقات نمودند.

  حسن زاده در اين ديدار ضمن تسليت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از خدمات الکترونيکي ثبت احوال، تسهيل و تسريع در ارائه خدمات و آمارهاي دقيق ثبت احوال سخن گفت. ايشان در ادامه به ثبت پوشش وقايع حياتي مطلوب در شهرستان بهار اشاره نموده و از فرايند رو به اتمام کارت هوشمند ملي و کاربردي شدن آن سخن گفتند. همچنين از پيگيري و اقدامات موثر فرمانداري در راستاي همکاري جهت ارتقا خطوط ديتاي ثبت احوال شهرستان بهار به فيبر نوري تشکر و قدرداني نمودند.

  آقاي قنبري فرماندار شهرستان بهار نيز ضمن خير مقدم به مدير کل و همراهان از ارائه خدمات شايسته و زحمات کارکنان ثبت احوال تشکر و قدرداني نموده و با بيان اينکه تعامل خوبي بين ثبت احوال و فرمانداري اين شهرستان وجود دارد به انتخابات پيش رو اشاره و افزودند؛ ثبت احوال علاوه بر عضويت در ستاد اجرايي انتخابات وظيفه خدمت رساني در امور سجلي و خدمات شناسنامه اي را در ايام انتخابات بر عهده دارد و اميدواريم همچون ادوار گذشته موفق عمل نمايد.

   

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 106
  بازگشت