مناسبت ها
 

سال جهش توليد

 
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 294
هفته جاری: 1786
ماه جاری: 2648
تاکنون: 2268730
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 142 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  برگزاري دومين جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منکر و ستاد اقامه نماز
 • مدير کل ثبت احوال استان همدان:فرهنگ سازي امر به معروف و نهي از منکر وظيفه همگاني است.
 • در مورخ 1398/07/10 دومين جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منکر و ستاد اقامه نماز اداره کل ثبت احوال استان همدان با حضور اعضاي اين شورا در دفتر مدير کل  برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومي، در ابتداي اين جلسه آقاي حسن زاده ضمن خيرمقدم به حاضران، در خصوص اهميت فريضه امر به معروف و نهي از منکر در دين اسلام گفت: امر به معروف و نهي از منکر يکي از موضوعات مهم مذهبي، فرهنگي و ارزشي در کشور است که در دين مبين اسلام جايگاهي والا و ويژه دارد.

  مدير کل ثبت احوال با بيان اينکه امر به معروف و نهي از منکر در جامعه بايد فرهنگ سازي شود، افزود: فرهنگ سازي امر به معروف و نهي از منکر در سطح جامعه وظيفه همگاني است و وظيفه شرعي همه ما ست که در اجراي هر چه بهتر و کامل تر اين فريضه ديني سهيم باشيم. ايشان به حضور حداکثري کارکنان اداره کل در اقامه نماز جماعت اشاره و از اهتمام ويژه همکاران جهت اداي فريضه نماز بصورت جماعت و در اول وقت قدرداني نمودند.

  در ادامه جلسه آقاي توحيدي با بيان اينکه امري واجبتر از نماز در اسلام وجود ندارد، گزارش کاملي از مصوبات جلسه قبل ارائه و از تجهيز و تکميل نماز خانه هاي ادارت تابعه ثبت احوال خبر داد.

  در پايان حاج آقا رضوي امام جماعت اداره نيز با بيان اينکه بعنوان يک فرد مسلمان نماز بر ما واجب است بر اداي نماز در اول وقت و بصورت جماعت تاکيد و پيامبر گرامي اسلام و ائمه معصومين را بعنوان الگوي نظم معرفي نمودند و بر اين نکته اشاره نمودند که ما امورات و کارهايمان را مطابق با ساعات اقامه نماز هماهنگ نمائيم و نماز را سرلوحه تمامي امورات زندگي خود قرار دهيم.

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 120
  بازگشت