مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 142
هفته جاری: 3875
ماه جاری: 17982
تاکنون: 2332454
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 152 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  برگزاري مراسم گراميداشت سوم ديماه
 • مدير کل ثبت احوال: همه موفقيتهاي ثبت احوال مرهون تلاش و کوشش تمامي همکاران است.
 • به گزارش روابط عمومي، صبح روز سه شنبه مورخ 1398/10/03 همزمان با سالروز صدو يکمين سال تاسيس سازمان ثبت احوال کشور و گراميداشت اين روز مراسم جشني در اداره کل ثبت احوال استان همدان با حضور مدير کل ، معاونين ستادي ، روساي ادارات و جمعي از همکاران برگزار گرديد.
  مدير کل ثبت احوال ضمن عرض خير مقدم و تبريک سالروز تاسيس سازمان ثبت احوال موفقيتهاي ثبت احوال را مرهون تلاشهاي پيشکسوتان دانستند و گفتند:اين افتخار را داريم که ادامه دهنده راه پيشکسوتان هستيم و اميدواريم بتوانيم فرزندان خلفي در اين راه باشيم .
  حسن زاده گفت:اگر موفقيتهاي ساليان اخير در راستاي کسب رضايت ارباب رجوع ، مکانيزاسيون خدمات و اتقان اسناد هويتي و ارائه خدمات مختلف را شاهد هستيم همه با تلاش و جديت شما همکاران خوب و زحمتکش صورت گرفته است. ايشان ضمن قرائت پيام تبريک استاندار و رياست محترم سازمان از ابراز محبت و صدور پيام تبريک ايشان به ثبت احوال استان همدان تشکر و قدرداني نمودند. در ادامه اين مراسم از همکاراني که در مسابقه کتابخواني و مسابقات دارت و تنيس روي ميز شرکت نموده و موفق به کسب جايگاه اول تا سوم گرديده بودند لوح سپاسي اهدا و تقدير بعمل آمد. با پذيرايي ناهار و توزيع بسته هاي غير نقدي در داخل اداره اين مراسم خاتمه يافت.

  عکس های مرتبط
        
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 121
  بازگشت