مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 143
هفته جاری: 3876
ماه جاری: 17983
تاکنون: 2332455
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 152 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  گراميداشت سوم ديماه در استانداري
 • معاون سياسي امنيتي استانداري همدان: مردم در مراجعه به ثبت احوال همواره نتيجه مطلوب را گرفته اند.
 • به گزارش روابط عمومي، صبح روز سه شنبه مورخ 1398/10/03 همزمان با سالروز صدو يکمين سال تاسيس سازمان ثبت احوال کشور و گراميداشت اين روز مدير کل ثبت احوال استان به اتفاق معاونين، روساي ادارات تابعه و جمعي از کارکنان اداره ثبت احوال استان همدان در جلسه ديدار استانداري شرکت نمودند.

  در اين ملاقات صميمي معاون سياسي امنيتي استانداري همدان ضمن خير مقدم و تبريک روز ثبت احوال به مدير کل و کارکنان اداره ثبت احوال پيام تبريک استاندار محترم را ابلاغ و از زحمات پرسنل خدوم ثبت احوال استان قدرداني نمودند. آقاي آزاد بخت بر اين امر اشاره نمودند که هويت مردم، سازمان ثبت احوال مي باشد و اين سازمان همواره خوش درخشيده است. ايشان افزودند با نگاهي به سوابق و بايگاني هاي ثبت احوال هيچ نارضايتي ازثبت احوال استان همدان نه به استانداري گزارش شده و نه به فرمانداري ها و اين حاکي از اين است که شما به مردم خوب خدمت ميکنيد که جاي تشکر و قدرداني دارد. وي با اشاره به زحمات و جديت مدير کل ثبت احوال استان همدان و پيگيري هاي مستمر ايشان در خصوص مسائل اداري به کارکنان اداره ثبت احوال اشاره کرد و کارکنان را پشتيباني قوي براي مدير کل و تسهيل و تسريع در ارائه خدمات دانستند.

  آقاي آزادبخت گفتند:مردم در مراجعه به شما همواره نتيجه مطلوب را گرفته اند و ثبت احوال به لحاظ عملکردي همواره امتياز خوبي را در ارزشيابي ها کسب کرده است وبا رضايتمندي مردم ميتوان دشمنان را از پا درآورد.تسکين آلام مردم خدمتگزاري روان و با اخلاق خوش مي باشد و اين ظرفيت در ثبت احوال وجود دارد و ارائه خدمات به مردم بي منت صورت ميگيرد.

  معاون سياسي امنيتي با تاکيد بر خدمتگزاري پر رنگ و برجسته ثبت احوال افزودند: نيروهاي شايسته اي که هم اکنون مشغول خدمت در ثبت احوال مي باشند مرهون تلاش و زحمات و برنامه ريزي هاي صورت گرفته است. آقاي آزاد بخت با اشاره به انتخابات پيشرو گفت ثبت احوال در انتخابات نقش خوب و والايي دارد و بعنوان عضو ستاد انتخابات همواره از نظرات مدير کل استفاده ميگردد و وظيفه ما در انتخابات بي طرفي و انجام تکليف قانوني مي باشد .

  در ادامه اين نشست مدير کل دفتر امور اجتماعي استانداري همدان نيزضمن تبريک روز ثبت احوال يادي از مديران ادوار گذشته ثبت احوال در سطح استان نمود و از زحمات مديران کل سابق استان قدرداني نموده و گفتند ثبت احوال استان همواره مديران خوشنامي داشته که جملگي اخلاق مدار، سختکوش بوده و نام نيک آنان هميشه بر زبانها خواهد بود.دکتر نادري فر با بيان اينکه همه ثبت احوال را با شناسنامه ، ازدواج و طلاق ميشناسند بر خدمات ارزشمند ثبت احوال در حوزه برنامه ريزي اشاره نموده و افزودند خدمات ثبت احوال بسيار متنوع و ارائه آمار اين سازمان در خور برنامه ريزي است که همواره محور تصميم گيري هاي کلان جمعيتي واقع مي شود. ايشان افزودند: تفاوت اساسي بين آمار ثبت احوال با ساير آمارهاي منتشره ديگر در اين است که اطلاعات ثبت احوال دقيق، متقن و از کيفيت بسيار بالايي برخوردارميباشد اين آمار از سنديت و قطعيت لازم برخوردار و قابل اعتماد و کاربردي است. در آخر با اهدا لوح تقدير با امضاي استاندار محترم از زحمات و تلاشهاي مدير کل ، معاونين، روساي ادارات و مسئولين نمايندگي هاي ثبت احوال استان همدان تقدير نمودند.

   

  عکس های مرتبط
         
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 80
  بازگشت