مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 270
هفته جاری: 3312
ماه جاری: 1491
تاکنون: 2190300
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 108 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  استقرار ميز خدمت در حسينيه حضرت امام جهت ارائه خدمت به نمازگران
 • مدير کل ثبت احوال استان همدان در ميز خدمت پاسخگوي سوالات مردم بود.
 • به گزارش روابط عمومي اداره کل ثبت احوال استان همدان: به منظور تعظيم شعائر و فرائض ديني و ارائه بدون واسطه خدمات به شهروندان و با اعلام قبلي ميز خدمت ثبت احوال استان همدان با حضور مدير کل، معاونين ستادي و مدير ثبت احوال شهرستان همدان در حاشيه مراسم عبادي سياسي نماز جمعه در مورخ 18/05/1398 در حسينيه حضرت امام (ره) مستقر و به پاسخگويي و ارائه خدمات به شهروندان نمازگزار همداني پرداختند.

  از برنامه هاي ميز خدمت اين اداره مي توان به پاسخگوئي مدير کل ثبت احوال استان همدان، معاونين ستادي و مدير ثبت احوال شهرستان همدان به مشکلات مطرح شده متقاضيان اشاره نمود که با استقبال شهروندان مواجه شد و فرصتي براي شهروندان به منظور طرح مستقيم مشکلات خود و نيز بررسي و رسيدگي توسط شخص مدير کل را فراهم نمود.

  در حاشيه اين مراسم حجه الاسلام والمسلمين حاج آقا اسماعيلي مسئول ستاد برگزاري اقامه نماز جمعه از استقرار ميز خدمت ثبت احوال استان همدان بازديد و از ارائه خدمات مطلوب و ارزنده ثبت احوال تشکر و قدرداني نمودند.

  همچنين بانوان گرامي نيز از قسمت درب ورودي بانوان حسينيه حضرت امام (ره) راهنمايي هاي لازم جهت انجام خدمات سجلي را دريافت و به مشکلات آنان رسيدگي گرديد.

  از جمله خدماتي که در ميز خدمت ثبت احوال استان همدان ارائه گرديد ميتوان به پاسخگويي و راهنمايي متقاضيان در خصوص تغيير نام و نام خانوادگي ، پيگيري وضعيت کارت هوشمند ملي  و ارائه بروشور با موضوع کارت هوشمند ملي .... اشاره نمود.

   

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 112
  بازگشت