مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 21
امروز: 278
هفته جاری: 3320
ماه جاری: 1499
تاکنون: 2190308
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 108 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  بازرسي و ارزشيابي ستاد صيانت از حقوق شهروندي
 • بازرسي و ارزشيابي ستاد صيانت از حقوق شهروندي
 • به گزارش روابط عمومي اداره کل ثبت احوال استان همدان: در روز سه شنبه مورخ 1398/05/15 اعضاء ستاد صيانت از حقوق شهروندي ضمن بازديد از نقاط مختلف اداره در دفتر مدير کل ثبت احوال حضور يافتند و پيرامون موضوعات بازرسي و ارزيابي صيانت از حقوق شهروندي، فرهنگ عفاف و حجاب و برنامه دستگاه ها در ترويج فرهنگ اقامه نماز مطالبي را مورد بحث و ارزيابي قرار دادند.

  در ابتدا آقاي محمدي مسئول ستاد صيانت استان همدان ضمن ابراز اين که ثبت احوال به لحاظ ارائه خدمات به مردم جزء دستگاههاي دولتي است که همواره متقاضيان و مخاطبان زيادي دارد به حساسيت کار در اين اداره اشاره و افزودند ارائه خدمات به متقاضيان در کوتاهترين زمان و با کمترين هزينه ممکن انجام گردد.

  سپس مدير کل ثبت احوال استان همدان ضمن خير مقدم به حضار و با اشاره به اينکه در هر زمينه اي نظارت بر عملکردها لازم و سازنده مي باشد اعضاء کميته صيانت از حقوق شهروندي را مصداق آئينه اي جهت بهبود امور و ارائه خدمات بهتر به همشهريان توصيف نموده که همواره از نظرات ارزنده آنان در راستاي خدمت رساني به مردم استفاده خواهد شد. در ادامه آقاي حسن زاده زورمند در راستاي تکريم ارباب رجوع به مکانيزه شدن خدمات در ثبت احوال اشاره و گفتند: با هدف حذف ترددهاي غير ضروري متقاضيان مي توانند خدمات ثبت احوال را در محل سکونت خود دريافت نموده و جهت انجام امور سجلي خود نيازي نيست به محل صدور سند سجلي مراجعه نمايند. ايشان در ادامه افزودند هزينه ارائه خدمات سجلي در سازمان ثبت احوال با تعرفه هاي دولتي و مصوبات مجلس مي باشد که همواره رعايت حال متقاضيان در اين امر ملحوظ و خدمات در سازمان ثبت احوال با کمترين هزينه ممکن انجام مي گيرد. در پايان جلسه نيز معاونت محترم توسعه  مديريت و پشتيباني منابع از رعايت فرهنگ عفاف و حجاب ،تکريم ارباب رجوع، برگزاري نماز جماعت و ساير برنامه هاي ديني و فرهنگي در ادارات ثبت احوال استان همدان مطالبي را  ارائه نمودند.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 87
  بازگشت