مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 126
هفته جاری: 2478
ماه جاری: 21355
تاکنون: 2085285
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 103 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  مدير کل ثبت احوال استان همدان منصوب شد.
 • حسن زاده زورمند، به سمت مدير کل ثبت احوال استان همدان منصوب شد.
 • آيين تکريم و معارفه مدير کل ثبت احوال استان همدان با حضور رياست  محترم سازمان ثبت احوال کشور و هيات همراه در همدان برگزار شد.

  در اين مراسم رياست محترم سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اينکه تاکنون 47 ميليون نفر در کشور کارت ملي هوشمند دريافت  کرده اند از پايان اعتبار کارت هاي کاغذي خبر دادند.

  حميد درخشان نيا تصريح کرد، سامانه ثبت تغيير آدرس نيز فعال شده است و همه هموطناني که آدرس آنها تغيير کرده ، بايد آدرس جديد خود را در سامانه ثبت نمايند.

  معاون وزير و رئيس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به بدنه توانمند و بالنده سازمان  ثبت احوال کشور از انتصابات درون خانواده اي در اين سازمان به عنوان يکي از شاخص ترين برنامه هاي دوران مديريت حوزه نام بردند و ضمن تقدير از زحمات مدير کل قبلي ثبت احوال استان و آرزوي موفقيت براي ايشان در سمت جديد خود، از آقاي حسن زاده زورمند به عنوان يکي از مديران توانمند سازمان نام بردند.

  در ادامه، آزاد بخت معاون محترم سياسي و امنيتي استاندار هم روزمره گي و نداشتن برنامه را عامل نارضايتي مردم خواند و گفت: دستگاههاي اداري و اجرايي بايد طوري با مردم رفتار کنند که کسي ناراضي نباشد.

  همچنين ايشان  از اداره ثبت احوال به عنوان يکي از بهترين ادارات استان ياد کرد که بدون حاشيه کار خود را بصورت دقيق و مثمر ثمر و رضايت بخش انجام مي دهد و عملکرد اين اداره کل مورد رضايت کامل مسئولين استان مي باشد.

  در اين مراسم از زحمات محمود علي پور مدير کل سابق استان تقدير  و جناب آقاي اسدحسن زاده به عنوان مدير کل جديد ثبت احوال استان همدان منصوب گرديد.

  آقاي حسن زاده  پيش از اين مدير کل ثبت احوال استان اردبيل بوده است.

  عکس های مرتبط
              
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 253
  بازگشت