مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 41
امروز: 168
هفته جاری: 2520
ماه جاری: 21397
تاکنون: 2085327
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 103 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  جلسه شوراي راهبردي جمعيت و شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي استان همدان
 • .
 • به گزارش روابط عمومي اداره کل ثبت احوال استان همدان، جلسه شوراي راهبردي جمعيت و شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي استان همدان در محل استانداري همدان برگزار شد.در اين جلسه علي پورمدير کل ثبت احوال استان همدان ضمن خير مقدم به اعضاء ورياست جلسه و تبريک سوم ديماه مصادف با يکصدمين سالروز تاسيس سازمان ثبت احوال، چکيده اي پيرامون تاريخچه تاسيس سازمان ثبت احوال ارائه نمودند. ايشان همچنين در ادامه، گزارشي تحليلي پيرامون روند ثبت وقايع حياتي در نه ماهه سال جاري و مقايسه آن با مدت مشابه سال قبل ارائه نمودند.

  در ادامه جلسه تعدادي از اعضاء به بيان نقطه نظرات خود پرداختند.در ادامه مباحث نادري فر مدير کل امور اجتماعي استانداري بيان داشتند که در اجراي سياستهاي ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري، شوراي راهبردي جمعيت با دستور استاندار و با حضور اعضاي پيش بيني شده از سوي وزارت کشور شکل گرفته و جلسات متعددي تشکيل و وظايف هر دستگاه نيز احصا و ابلاغ شده است و در جلسات قبلي دستگاههاي متولي ، اقدامات و برنامه هاي خود را به شورا ارائه داده اند.

  در پايان جلسه نيزآقاي الماسي سرپرست معاونت محترم سياسي ، امنيتي ، اجتماعي و فرهنگي استانداري ضمن تشکر از اعضاي شورا و قدرداني از مسؤلين و رؤساي ثبت احوال و تبريک سالروز تأسيس سازمان ثبت احوال ، مطالبي راجع به جمعيت بيان و اظهار داشتند.

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 209
  بازگشت