مناسبت ها
   
پیوند های سریع
   
ورود به سیستم
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 217
هفته جاری: 3507
ماه جاری: 4851
تاکنون: 2412441
 
نظر سنجی
 
عملکرد اداره کل ثبت احوال استان همدان را چگونه ارزيابي ميکنيد؟ تایید  تعداد آرا: 156 نتيجه
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
نقشه استان
   
آب و هوا
 
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مشکل در خواندن RSS
 
اوقات شرعی
   

 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  جلسه شوراي معاونين درخصوص پيشگيري از انتقال ويروس کرونا
 • مدير کل: هيچ برنامه و امري اهميت سلامت و تندرستي همکاران را ندارد.
 • به گزارش روابط عمومي اداره کل ثبت احوال استان همدان روز پنج شنبه مورخ 1398/12/22 جلسه شوراي معاونين در خصوص پيشگيري از انتقال ويروس کرونا و همچنين اتخاذ تصميم جهت فعاليت نمايندگي هاي ثبت احوال در بيمارستان هاي آتيه و فاطميه و آرامستان باغ بهشت با حضور مدير کل،رئيس اداره حراست، معاونين ستادي و مديريت ثبت احوال شهرستان همدان در دفتر مدير کل برگزار گرديد.

  در اين نشست آقاي محمدي مديريت ثبت احوال شهرستان همدان با توجه به شيوع ويروس کرونا به تشريح وضعيت نمايندگي هاي مستقر در بيمارستانها و آرامستان اين شهرستان و ارائه گزارشي در ارتباط با حجم مراجعات و ارائه خدمات توسط نمايندگيهاي موصوف پرداختند.سپس هر يک از معاونين ستادي پيشنهاد و نظراتي را در خصوص ادامه ارائه خدمات در نمايندگي ها بيان و پيشنهادهاي خود را در اين خصوص ارائه نمودند.

  در ادامه اين جلسه مدير کل ثبت احوال استان همدان ضمن خير مقدم به حضار براي همه همکاران و مردم ايران آرزوي سلامتي و تندرستي داشتند. ايشان با بيان اينکه با لطف و عنايت خداوند و بدون کمترين آسيبي اين روزها را سپري خواهيم کرد بر اين نکات تاکيد نمودند که اولا آرامش خود را حفظ نمائيم و اين آرامش را به تمام همکاران انتقال دهيم دوماً با حفظ روحيه و مراقبتهاي ويژه بهداشتي خود و ديگران را از خطر آلودگي دور نمائيم.

  حسن زاده با بيان اينکه هيچ برنامه و امري اهميت سلامت و تندرستي همکاران را نداردگفتند تمام تلاش ما در گام اول حفظ سلامت همکارن است و تا ميتوانيم بايد مراقبت و امکانات بهداشتي را در اختيار تمامي همکاران بالاخص در نقاطي که مراجعات بيشتر است قرار دهيم. ايشان بر اين امر تاکيد کردند که در نقاطي که احساس خطر وجود دارد بايد حساسيت و مراقبتهاي ويژه و تمهيدات بيشتري در دستور کار قرار گيرد.
  در پايان مصوبات جلسه جهت پيگيري به معاونين ستادي ومديريت ثبت احوال شهرستان همدان ابلاغ گرديد.

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 390
  بازگشت